Podmínky přidání výrobku


Registrace a přidávání výrobků, je zdarma bez poplatků. Originalnatvorba je prostor na zprostředkování prodeje výrobků pro zákazníky a jejich následné oslovení uživateli webu.Originalnatvorba je zprostředkovatelem výrobků na stránce a neodpovídá za obsah a pravdivost údajů.

Základní podmínky přidání výrobku: Jak přidávat výrobky, věcičky na stránku? Jednoduše v horním menu klikejte na Registrace, nejprve je třeba registrovat, otevře se tabulka kde vyplníte registrační údaje.Po registraci stačí klikat na Přihlášení, následně vás přihlásí pod vaším účtem z vašimi údajmi.Ako vkládat výrobky: Po přihlášení kliknete na Přidat výrobky, kde už následně vyplníte název, přidáte kategorii, zaškrtněte do jaké kategorii patří, víte záškrtu i více kategórii.Následne vložíte obrázky, přidáte cenu, znak CZK se zobrazí automaticky, ceny jsou na dvě desetinu místa, přidávejte tečku napr./25.30
CZK / a nakonec vložte Lokalitu odkud jste / není povinné / .Po vyplnění kliknete na tlačítko Náhled, kde si umíte ještě zkontrolovat výrobek, inzerát.Po zkontrolování kliknete na Přidat výrobek a výrobek se zobrazí na stránce.

Vaše výrobky, inzeráty víte upravovat, mazat, editovat v kolonce nahoře pod názvem Mé výrobky, musíte být však přihlášen. V případě zájmu o váš výrobek vás kupující bude kontaktovat dole formulářem pod každým výrobkem kde vám pošle zprávu na váš email, nebo přes telefon který zadáváte při registrovaní.

———————————————